אטרקציות

תל אביב מצליחה להפתיע אפילו את אלה שגרים בה. תמיד קורה בה משהו ואין רגע משעמם, בין אם אלה החופים המשגעים שנמצאים מטר מהמלון, המסעדות המעולות, המוזיאונים, מרכזי הקניות או שאר החוויות שמחכות לכם. התפנו לכם כמה שעות בין הפגישות? הכנו לכם כמה אופציות מעולות לבילויים בעיר שאף פעם לא נחה. אל תשכחו לספר לנו איך היה.
בתל אביב-יפו יש 13 חופים באורך כולל של 14 ק”מ הממוקמים מהרצליה בצפון ועד בת ים בדרום. החופים תחומים בטיילת רחבה ומטופחת המתאימה לטיולים רגליים, וכוללת שבילי אופניים וקורקינטים.
מה עם קצת תרבות או ביקור בתערוכה טובה? בתל אביב תמצאו מגוון רחב של גלריות ומוזיאונים המציגים תערוכות מתחלפות וקבועות של אמנים ותיקים וחשובים, לצד כאלה שהתחילו את דרכם לא מזמן – וסומנו כמבטיחים. המומלצים: מוזיאון אילנה גור, מוזיאון ארץ ישראל, מוזיאון תל אביב לאמנות, מוזיאון נחום גוטמן, בית ביאליק, בית בן גוריון ובית העיר.

הגיע הזמן לצאת לסיבוב בשוק, ולא חייבים להסתפק רק באחד. תל אביב מציעה מגוון שווקים ססגוניים, ריחניים ומלאים בכל טוב הפעילים בכל ימות השבוע. כאן מובטחת לכם חוויית קניות משגעת עם סחורה טרייה שעושה חשק, וזה לגמרי המקום לעצור, לשתות קפה, לאכול מאפה עסיסי ולהתחדש במזכרת יפה מהחופשה. שווקים מומלצים: שוק נמל תל אביב, שוק הכרמל, שוק התקווה, שוק בצלאל, שוק לוינסקי, שוק הפשפשים, שרונה מרקט ושוק צפון.

למידע נוסף

הכי טוב להכיר את תל אביב דרך הרגליים. אפשר לסייר לבד, אפשר לסייר בקבוצה, אבל מה שבטוח – לא תצליחו להישאר אדישים לעיר העברית הראשונה. עיריית תל אביב-יפו מציעה סיורים חווייתיים כמו סיורי טעימות, סיורי אמנות ותרבות, סיורי לילה ואחרים.
למידע נוסף